Внимание!

stroika.biz.ua не является гарантом сделки и не сотрудничает с компаниями размещающими свои предложения.

Будьте бдительны!

Не доверяйте предложениям с подозрительно низкой ценой. Не оплачивайте товар наперед не убедившись в порядочности компании.


О компании

Компанія «Металпром» заснована в 1997 році. Напрямком діяльності є продаж і реалізація будь-яких видів металопрокату. Висока якість продукції, доступні ціни дозволили компанії добре зарекомендувати себе на ринку подібних послуг і завоювати авторитет надійного партнера серед споживачів металу.Ми працюємо на ефективний результат і на якість для клієнта. Колектив фірми постійно працює над поліпшенням організації праці . Основа нашої бізнес-філософії — створити оптимальні умови для покупця, довівши при цьому, що ми — кращий вибір.

Кожна людина, що звернулася в нашу компанію, отримує професійну інформаційну підтримку від наших висококваліфікованих менеджерів. Всі побажання та пропозиції замовників розглядаються в найкоротші терміни і реалізовуються в міру наших можливостей.

Металопрокат компанії «металпром» — це кращий вибір.

Ми пропонуємо вам придбати у нас кут, круг, арматуру і будь-які інші види будівельного металопрокату , а також нержавіючі вироби . Основна перевага нержавійки — можливість тривалого використання, завдяки поліпшеним якостям. Такі вироби менше схильні до корозії і прослужать вам значно довше.

Асортимент продукції, яку ми пропонуємо, включає весь діапазон виробів з металопрокату: арматура, швелер, труби різного профілю і типорозмірів, балки, куточки, листи і т.д. Вся реалізована продукція відповідає державним стандартам якості, що підтверджується відповідними документами і супроводжується сертифікатом.Наші покупці отримують можливість вибрати у нас саме той товар , які їх цікавить. Завдяки широкому вибору , і великому обсягу продажів , ми можемо дозволити собі доступні ціни. Весь товар, який ми продаємо, проходить ретельний огляд на предмет виявлення дефектів. Нам дуже важливо, щоб покупець був задоволений нашими послугами.

Сьогодні компанія динамічно розвивається, про що свідчить значне збільшення товарообігу за останні роки, і це дає можливість постійно збільшувати асортимент металопрокату.


Компания УкрМеталПром предлагает большой выбор металлопроката и строительных материалов по Украине.
Доставка по всей территории Украины, грузоперевозки.
В наличии на складе огромный выбор, мы всегда найдем то что вам нужно!
Недорого, быстро, качественно.

Большие объемы под заказ, постоянным клиентам лучшая цена! Гибкая и удобная система оплаты.Звоните заказывайте, цены договорные. Иван

Оплата и доставка:
Способы доставки:
-Самовывоз
-Доставка почтой
-Доставка транспортной компанией
Способы оплаты:
-Наличный расчет
-Безналичный расчетМеталопрокат / Материалы Опт/розница Лучшие цены!! © 2020, Сайт создан на платформе stroika.biz.ua